Народжений в Умані Володимир Остапчук

Остапчук Володимир Валерійович народився 27 вересня 1984 року в місті Умань. Останнім часом він не сходить зі шпальт газет не тільки через свої творчі проекти, але й через особисте життя. Давайте дізнаємось більше про нього на cherkasy-trend.

Дитинство і батьки

Вова жив в звичайній сім’ї. Його батьки звичайні робітники. Братів і сестер в нього немає.

Вже в дитячому садку стало зрозуміло, що він починає бути справжнім “заводилою”. Батьки завжди думали, що їх син має стати відомим.

Володимир закінчив школу в Умані і вступив в Уманський університет імені П. Тичини. Вибрав філологічний факультет (англійська мова). Після закінчення навчання почав викладати англійську, але недовго.

н

Кар’єра

Молодий хлопець зміг потрапити в програму “Богиня шопінгу”, що виходила на телеканалі ТЕТ. Він був в ній телеведучим. Проект став досить успішним і на роботу хлопця нарікань не було.

Маючи певний успіх, Володимир переїжджає в Київ і вступає в школу дикторів телеканалу СТБ. Отримавши освіту, наступною його робота була ведучим на першому автомобільному каналі. Тут він пропрацював близько 1,5 роки.

Завдяки своїй природній харизмі, ще декілька каналів зацікавились молодим ведучим.

З тих пір кар’єра Остапчука пішла вгору. Було безліч проектів як на телебаченні, так і на радіо.

Крім цього Володимир озвучував такі фільми і мультфільми, як “Дрейк і Джош”, “Холодне серце”, “Тор 2. Царство пітьми”.

В 2017 році Україна приймала у себе пісенний конкурс “Євробачення”. Володимир став одним з ведучих цього конкурсу. Це дало ще більший скачок його кар’єри.

Варто згадати, що декілька років тому Володимир збирався переїхати в Канаду. Ще до того як кар’єра пішла вгору.  Проте й досі він активно виступає в Канаді зі своїми стендапами.

В 2019 році Володимир приймав участь в танцювальному шоу “Танці з зірками”.

Особисте життя

Ще до недавнього часу Володимира вважали справжнім сім’янином. Проте в тому ж 2019 році він розійшовся зі своєю дружиною Оленою, з якою вони прожили 15 років. У пари двоє дітей: Ємілія і Єван-Олександр. Хлопчику зараз трохи більше двох років.

Наразі Остапчук вже показав свою нову дівчину Христину Горняк. Вона працює нотаріусом. Вони вже почали жити разом. Остапчук ніколи не приховував свого особистого життя, то ж в інтернеті можна знайти багато фотографій і інформації. Володимир і Христина стверджують, що не через їх відносини розпалась сім’я Остапчука.

к

Comments

.,.,.,.