Олег Винник – співак родом з Черкас

 

Мабуть, немає людини,яка б не знала, хто такий Олег Винник, пише cherkasy-trend.in.ua. Він став справжнім улюбленцем жінок. Олег Винник – співак, композитор і автор пісень. Давайте дізнаємось про нього більше.

Дитинство та юність

1

Олег Анатолійович Винник народився в селі Вербівка Черкаської області. Це сталось 31 липня 1973 року. Вперше на сцену хлопець вийшов в 4 роки. Він завжди прагнув бути артистом. Ніяка інша професія йому не подобалась. Перший виступ був в Черкаському УТОС. Мама артиста була членом товариства сліпих. Мати також любила співати і ця любов передалась і Олегу.

Коли хлопець став трохи старшим, почав цікавитись грою на електрогітарі. Він також розвивав свій голос. 

Школу Олег закінчив в селі Червоний Кут. Тут його сім’я жила з 1976 року. Далі Олег вступив в Канівське училище культури на хормейстерське відділення. Під час навчання хлопець не забувається і про свій вокал. Він активно над ним працює.

Також під час навчання Олег починає виступати разом з місцевою групою в якості гітариста. Дуже швидко склалась кар’єра хлопця. Адже вже в 20 років він став солістом Черкаської філармонії. Це перше місце роботи. Але надалі все відбувалось ще швидше. Олег відправляється в Німеччину.

Творчість і робота в Німеччині

2

В Німеччину Олег потрапив за програмою культурного обміну. Доля його приводить до мюзиклів. Йому стає цікавим цей жанр і він хоче спробувати себе в ньому. На той момент артист бере псевдонім OLEGG і починає пробуватись в мюзиклах, різноманітних телепроектах. Перші роботи були в легендарній “”Тоске” і в опереті “Паганіні”.

Протягом двох років Олег бере приватні уроки і удосконалює свої техніки співу. Його викладачем став відомий американський піаніст і вокаліст Джон Леман. Щоб навчатися у нього, Олегу приходилось щовихідних їздити з Берліна до Гамбурга. Якщо до занять Винник співав баритоном, то після них розширив свій діапазон. Тепер він може співати і в лірико-драматичному тенорі. Завдяки цьому у Олега з’явилися пропозиції зіграти в інших мюзиклах. Серед них були Kiss Me Kate, “Титанік”, “Собор паризької богоматері”.

А потім йому вдалось отримати головну роль Жаль Вальжана у відомому мюзиклу “Знедолені”. Йому потім вручили звання “Новий грандіозний голос 2003”. Саме в Німеччині Олег захопився бодібілдінгом, проте задля останньої ролі, йому прийшлось відмовитись від тренувань.

В Олега Винника був саме пік кар’єри в Німеччині. І тут він зустрічає Олександра Горбенко. Горбенко вів декілька бізнес-проектів і став потім продюсером Винника в Україні. Згодом Олег і Олександр стали партнерами і близькими друзями.

Сольна кар’єра в Україні

3

В 2011 році Винник вертається в Україну. Довго не думаючи, він починає займатись карєрою на батьківщині. Олег багато виступає з живими концертами в різних куточках країни. Саме це дало поштовх несамовитій популярності артиста. Ніхто точно не може пояснити феномен шаленої популярності артиста, проте сам він неодноразово казав, що потрібно просто любити те, чим ти займаєшся. Справжні емоції, які ти даруєш людям, повертаються у ще більшій кількості.

Перші його хіти “Ніно” і “Вовчиця” запали в душу слухачів. 

Особисте життя

Олег Винник не говорить багато про особисте життя. Батьки були не публічними людьми і не давали ніколи інтерв’ю. Відомо, що мати Ганна померла в 2018 році. Батько помер багато років назад.

Стосовно дружини, то ЗМІ впевнені, що 44-річна бек-вокалістка артиста Таїсія Сватко (Таюне) і є його дружиною. Разом в них є син.

Comments

.,.,.,.