Біографія відомого фронтмена гурту “Бумбокс” Андрія Хливнюка із Черкас

Андрій Володимирович Хливнюк народився в місті Черкаси. Його день народження 31 грудня 1979 року. Він відомий і шалено популярний український музикант. Також Андрій вокаліст. Крім цього він ще й автор текстів, які пише для групи “Бумбокс”. Далі на cherkasy-trend.

Дитинство і сім’я

6

Навчався Андрій в музичній школі по класу акордеон. Також закінчив Першу міську гімназію. Хливнюк зовсім нічого не розповідає про батьків чи особисте життя. Його інтерв’ю наповненні тільки творчістю.

Сам Андрій розповідає, що з дитинства захоплювався музикою, писав вірші. Також хлопця цікавило малювання. Саме тому після школи він вступив в бізнес-коледж “Модельний центр”. Тут Андрій вивчав графічний дизайн. Проте музика повністю поглинула співака. Зараз він іноді малює шаржі олівцем чи ручкою.

Закінчивши коледж, Хливнюк вступає в Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Він обрав спеціальність – перекладач. Навчався на факультеті романо-німецької філології.

Проте навчання було для хлопця дуже нудним. Він пропускав пари аби потрапити на музикальні репетиції.

Саме в той час з’явилась група “Мандариновий рай”. Так почалась музична кар’єра хлопця.

Успіхи в музиці

7

В 2001 році група займає перше місце на фестивалі “Перлини сезону”. Він був дуже відомим в країні. Так свого часу з нього починала група “Океан Ельзи”. Саме перемога у фестивалі дає зрозуміти Андрію, що потрібно повністю присвятити себе музиці.

Вони переїжджають в Київ.

Вже в Києві Хливнюк цікавиться свінгом і джазом. Він стає учасником гурту “Acoustic Swing Band”. Вони виступали в клубах. В музикальному світі Києва Андрій знаходить музикальних однодумців. Разом вони створюють гурт “Графіт”.

Тоді ж паралельно Хливнюк з гітаристом Андрієм Самойло і ді-джеєм Валентином Матюком писали музику і слова в своє задоволення. Пісень було багато і вони навіть думали над створенням власного альбому. Про це дізнався Сашко Положинський – фронтмен “Тартака”, гурту в якому грали хлопці. Він звільнив хлопців. Тому всі троє не мали роботи на той час. Все, що їм залишилось, це створити власний гурт.

Саме тоді в 2004 році починається історія гурту “Бумбокс”. Хлопці назвали свій стиль фанки-грув. Вперше вони виступали на рок-фестивалі “Чайка”. А через декілька місяців група здобуває велику популярність. Їх перший альбом був дуже довгоочікуваним.

В 2005 році з’являється альбом “Меломанія”. Затримка з альбомом вийшла через менеджмент. Хлопці просто дарували свої диски своїм знайомим і друзям. Тому зовсім скоро пісні почали крутити на радіостанціях. Це був фурор. Вони стали дуже знаменитими не тільки в Україні, а й в Росії. 

В 2006 році виходить другий альбом під назвою “Family Бізнес”. Він практично зразу став золотим. Саме в ньому була всім відома пісня “Вахтерам”. Другий альбом в Росії став платиновим.

Далі група випускає альбоми і їх популярність стає просто неймовірною в Україні, Росії, Білорусії. “Бумбокс” робить різноманітні колаборації з Дмитром Шнуровим, Тіною Кароль, Джамалою.

6

Особисте життя

Андрій не розмовляє про своє життя і не показує його на публіку. Проте в 2010 році стало відомо, що фронтмен одружився з Анною Копиловою. Дівчина закінчувала факультет журналістики в університеті ім.Т.Г.Шевченко. Проте в результаті стала арт-директором видавництва “Основа”. Також вона займається режисурою і знімає кліпи.Кажуть, що Андрій зробив пропозицію тільки після того, як взнав, що кохана вагітна. Адже незадовго до весілля у пари народився син Іван. Проте подружжя й досі разом і явно вони щасливі. Іноді вони спільно з’являються на світських заходах. В 2013 році у пари народилась донька Олександра.

6

 

Comments

.,.,.,.