Як сім’я переселенців відкрила власну справу на Черкащині

 

Мало хто знає, але за допомогою служби зайнятості багато людей починають свій бізнес. Так сталось із сім’єю Мельників. Далі на cherkasy-trend.

Військовий конфлікт на Сході змусив Сергія та Ірину Мельників переїхати з Донеччини в Черкаську область. Разом з ними були ще й двоє неповнолітніх дітей. Це трапилось влітку 2014 року. Новим місцем для сім’ї стала Чигиринщина.

Переїхавши, чоловік з дружиною звернулись до місцевого центру зайнятості. Вони хотіли знайти роботу.

Перебуваючи на обліку, сім’я стала відвідувати різні семінари. Вони стосувались техніки пошуку роботи, складання резюме, проходження співбесіди та відкриття власної справи. Дружина часто брала участь в громадських роботах, які надавав центр зайнятості. Це допомагало підтримувати сім’ю матеріально. 

Оскільки Ірина була вправною і дисциплінованою, творчою, її помітили і влаштували керівником студії кераміки в Боровицькій сільській раді. Тут жінка змогла ділитись своїми знаннями.

Виявилось, що до переїзду сім’я займалась гончарним ремеслом. Вони створювали сувеніри, вироби з глини, кераміки. Чигиринський край має свою неймовірну історію. Саме це стало натхненням для подружжя.

Початок власної справи

В 2016 році чоловік зміг вивезти з Слов’янська своє обладнання. І вже тоді подружжя змогло зайнятись своєю улюбленою справою. 

Сергій взяв на роботу безробітного, який теж втратив свою домівку. За це центр зайнятості виплачує компенсації підприємцям.

Потім Сергій створив проект “Село: кроки до розвитку”. Він мав підтримати всіх ініціативних людей, що живуть в селах. І отримав фінансову підтримку.

Далі чоловік захистив успішно проект, пов’язаний з реалізацією кераміки. Він став одним з десяти переможців і отримав сертифікат на 40 тисяч гривень.

Сергій та Ірина й надалі планують розширятися та співпрацювати зі службою зайнятості.

Подружжя каже, отримавши можливість реалізувати свої мрії, вони скористались своїм шансом максимально. Сергій та Ірина не звертали увагу на труднощі і робили все задля здійснення мрії. Саме це дало такий результат. Вони вважають, що жалкувати краще про те, що зробили, ніж про те, що не спробували.

Тому якщо ви маєте сумніви, відкиньте їх. І просто намагайтесь якнайкраще використати всі шанси, які дає вам життя. Адже тільки так ви зможете досягти своїх цілей, а складнощі зроблять вас тільки сильнішими.

Comments

.,.,.,.