Альона Омаргалієва та її успіх

 

Альона Омаргалієва (Олена Костянтинівна Омаргалієва) народилась 17 вересня 1985 року в Черкасах. Співачка стала відомою, виступаючи в дуеті з “Tamerlan & Alena Omargalieva”, пише cherkasy-trend.in.ua.

Дитинство і юність

2

Олена ще з дитинства була активною дитиною. Займалась музикою і брала участь в різноманітних конкурсах. В 15 років дівчина вступила в естрадно-циркове училище. Омаргалієва рано почала жити сама. Навіть, деякий час вона знімала квартиру спільно зі Славою Камінською (майбутньою солісткою групи “НеАнгели”). Деякий час Олена була в складі таких груп, як “D.Lemma”, “Don’t touch”, “XL Delux”, “Карати”, “”Ліон”.

Батько Олени раніше був головою Черкаської районної держадміністрації. Костянтин Омаргалієв розповідав, що на початку кар’єри вклав в розвиток дочки близько 25-30 тисяч доларів. Пізніше Олена розповідала, що на концертах дня міста в Черкасах використовують апаратуру, яку купили завдяки саме її захопленню музикою.

У співачки також відома тітка – Наталія Циганенко. Вона українська актриса театра і кіно, яку глядачі можуть знати по серіалам “Подвійне життя”, “Лист надії”.

Початок музичної кар’єри

3

В 24 роки Олена брала участь у фестивалі “Чорноморські ігри”. В 2009 році в Скадовську вона отримала титул “Найкращий жіночий r’n’b-вокал України”. Також цю нагороду отримала і Міка Ньютон, яка була її одногрупницею.

В кінці цього ж 2009 року в соціальній мережі “Однокласники” Олена знайомиться зі співаком Тамерланом (справжнє ім’я – Юрій). Їх погляди на творчість були дуже схожими і вони вирішують спробувати виступати разом в дуеті “Tamerlan & Alena Omargalieva”. 

Працюючи перший рік разом Альона і Тамерлан записують декілька синглів разом з звукозаписуючою компанією “Universal”, що знаходиться в Лос-Анджелесі. Також вийшов їх перший спільний кліп на пісню “Все будет хорошо”. В США вони, навіть, встигли попрацювати з відомими музикантами Super Sako, Kobe.

Артисти продовжували записувати спільні пісні і альбоми. Навесні 2017 року вони перейменували дует в “TamerlanAlena”. В цьому ж році вийшов їх третій альбом “Потоки ветра”. 

Одним з найдорожчих кліпів дуету став кліп на пісню “Покопокохай”.Він коштував 25000 доларів. Його зняла студія Gloria FX. Вони співпрацювали з Джастіном Бібером, “Coldplay”.

Крім співів, Омаргалієва також пише пісні для інших виконавців. 

Особисте життя співачки

4

На початку співпраці Олена і Тамерлан були лише колегами. Проте з часом вони зрозуміли, що між ними щось більше, ніж просто творчість. В 2013 році Тамерлан освідчився Олені.Через декілька місяців вони розписались в одному з київських РАГСів. На весілля Тамерлан подарував дружині білу іномарку. В 2014 році у подружжя народився син Тимур.

Наразі пара живе і працює в Києві. Вони записують нові пісні і знімають нові кліпи. Також в них є спільний влог про подорожі. Виховують сина, якого іноді можна побачити не тільки в інстаграмі, а й в кліпах подружжя.

Comments

.,.,.,.