«Love It Ритм»: Monatik дасть концерт на Олімпійському стадіоні в Києві

Вже у цю суботу, 1 червня, український співак, композитор та саунд-продюсер Monatik представить нове шоу на НСК «Олімпійський». З нагоди концерту команда виконавця спроектує найбільшу сцену за всю історію спортивного комплексу. Українці жартують, що незабаром в Україні будуть два артисти, які зібрали стадіон – В’ячеслав Вакарчук («Океан Ельзи») та Monatik, розповідає cherkasy-trend.

Monatik

Monatik – артист, який дарує українцям вітамін Д у необмеженій кількості, заряджає багатотисячні зали позитивом та змушує невпинно танцювати усіх та кожного. Він – єдиний український артист, який своєю творчістю пропагує такі важливі для кожного речі: добро, щирість, кохання, та вдячність. Monatik переконаний: любов і танці врятують світ.

НСК

Першого дня літа Monatik представить свій третій альбом з символічною назвою «Love It Ритм». Нещодавно Дмитро випустив однойменну пісню у підтримку нового альбому, який складе 20 композицій. «Усі серця відкриті, кожен ловить ритм…Навіть той, хто лінню підбитий – ловить ритм». Саме такими рядками співак закликає українців насолоджуватися життям, любити один одного та завжди танцювати.

Monatik

Задовго до концерту було офіційно оголошено про абсолютний sold out. Відзначимо, що Monatik та організатори шоу Virus Music до останнього зберігають інтригу, чи вийдуть на сцену артисти, дуетні композиції з якими представить Дмитро. Серед них: солістка гурту «Время и Стекло» Надя Дорофеєва, новоспечена зірка українського репу Alyona Alyona, народна артистка України Ніна Матвієнко та інші.

Д

Монатік та Ніна Матвієнко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Коли ми зібрали «Палац спорту» Катя Осадча запитала: «Можливо прийшов час для Олімпійського?». Тоді я подумав, що точно ще не час. Коли ти приходиш як глядач, він – один. Тоді, коли ти приходиш туди як артист – це вже зовсім інша історія.», – згадує Дмитро.

НСК

Співак зазначає, що кожного разу перебуваючи на стадіоні відчуває його величність та моторошність, адже він надзвичайно масштабний, і в дійсності виглядає зовсім інакше, аніж по телевізору. Режисером-постановником дійства є Денис Стульніков. Monatik та організатори побудують історично велику сцену, розміром 78 х 25 м. Загалом спорткомплекс може вмістити 100 тис. людей. Зазначають, що планується використання 795 КВт звука, 960 світлових приладів та 738 м² led-екранів.

«Проектуючи сцену ми хотіли захопити усіх глядачів, бути ближчими до них. Це завжди надзавдання. Але ми сподіваємося, що нам вдалося, і ви будете приємно вражені. Запрошую вас і дякую, що підтримуєте музику made in Ukraine.», – каже Дмитро.

Монатік

Ліричні композиції Monatika – саундтреки до історій кохання молодих пар. Стоячи на сцені, він завжди зізнається в коханні своїй половинці та закликає цінувати, берегти та говорити про свої почуття частіше. Під ритмічні треки Monatika, які лунають звідусіль, танцюють 5-річні діти, підлітки, молодь та дорослі чоловіки і жінки. Один з небагатьо артистів, яким вдається поєднувати надзвичайно швидкі танці та чисте живе виконання. Monatik запрошує зустрічати літо та ловити ритм разом! 

Монатік

 

Comments

.,.,.,.