«Дорога з Полтави до Черкас ілюструє ситуацію в Україні», – Вакарчук

Нещодавно, 25 травня,  у Черкасах відбувся концерт гурту «Океан Ельзи» у супроводі камерного оркестру. Відомий український музикант Святослав Вакарчук відіграв останній концерт міні-туру великими містами України. Черкащани насолодилися 2,5 годинною концертною програмою улюблених «океанівських» композицій під диригуванням Мілоша Єліча. Квитки на концерт шанувальники розкупили заздалегідь: у день концерту в квиткових касах оголосили солд-аут, розповідає cherkasy-trend.

Даний тур значно відрізнявся від звичних драйвових «стадіонних» концертів. Справжні поціновувачі таланту Святослава Вакарчука та творчості «Океану Ельзи» почули оновлені версії відомих пісень, які вже стали саундтреками життя безлічі українців. Цікаво, що Святослав зіграв улюблені хіти під рояль та зазначив, що це, скоріше, першоджерело, аніж нове звучання:

«Цей тур має унікальне забарвлення, адже я намагаюся одночасно співати й грати на роялі. Не можу сказати, що в мене це добре виходить, але мені надзвичайно подобається. Тому що я співаю і граю ці пісні так, як я колись їх придумав. Більшість своїх пісень я пишу під рояль і більше 20 років я мріяв заспівати для вас саме такими, якими вони й були створені. Сьогодні моя мрія здійснилася», – розповідає музикант.

Святослав Вакарчук

Концерт Святослав розпочав піснею «Мить», яку присвятив учасникам бойових дій. Черкащани були захоплені «інтимним» звучанням улюблених пісень.

Цікаво, що у Черкасах відбувся так званий зелений концерт. Проте музиканти пояснили, що жодного політичного підтексту в такій назві немає. Саме останній концерт туру у музичному осередку називають зеленим.

Під час концерту Святослав Вакарчук поділився враженнями від подорожі трасою Полтава-Черкаси, через якість дороги якої запізнився на заплановані зустрічі. Музикант висловився з приводу ситуації в країні та провів яскраву паралель між дорогою, якою музиканти добиралися на концерт та станом речей в державі:

«Коли рухаєшся цією трасою, то усвідомлюєш, що саме відбувається з країною. Можу впевнено сказати – коли дорога з Полтави до Черкас стане нормальною, тоді в Україні й загалом все буде добре”, – вважає музикант.

Додамо, на затишному концерті прозвучали не лише улюблені хіти «Океану Ельзи», а й українська народна пісня та «Blackbird» легендарних The Beatles. Музикант розповів, що музикою займатися почав завдяки бабусі, яка навчила його співати «Ой чий то кінь стоїть». Саме цю композицію Святослав виконав у супроводі народного хору. Присвята – символічна: усім бабусям.

Океан Ельзи

Нагадаємо, вчора, 26 травня у День Києва гурт Океан Ельзи відіграв великий концерт у столиці.

Comments