Зірковий шлях Тетяни Крижанівської: в чому її успіх

Актриса театру та кіно з Черкас, яка підкорила мільйони сердець – саме так звуть Тетяну Крижанівську, відому не лише в своєму містечку, але й у Львові та столиці. Чим вона захоплює глядача та як щодо її таємниці успіху? Зараз усе дізнаємось. Більше на cherkasy-trend.in.ua.

Дещо з біографії

Тетяна Крижанівська народилась в невеличкому селищі поблизу Черкас. По закінченню школи вступила до Дніпропетровського театрального училища, на акторське відділення. Закінчила Тетяна навчання з відзнакою, отримавши червоний диплом.

Актриса відразу починає працювати в рідному театрі в Черкасах, паралельно продовжуючи вчитись, але вже в Московському інституті театрального мистецтва на заочній формі навчання.

Театральні заслуги

Протягом всього часу роботи у театрі Тетяна Крижанівська зіграла близько 70 ролей різного жанру та значимості. Її вважають майстром сцени і це заслужена відзнака. Тетяна грає ролі в різних виставах:

  1. «Сільва», Юліана Воляпюк, мати Едвіна, княгиня.
  2. «Хто в домі господар», Одарка.
  3. «Вишневий сад», поміщиця.
  4. «Попелюшка», мачуха.
  5. «Дорога до сонця», качка.
  6. «Лєна», Віра.
  7. «Елеонора», Елеонора.

Кожна роль для Тетяни Крижанівської особлива: вона її проживає разом із своїм персонажем, була його втіленням на сцені, за що отримує від глядачів щирі та гучні овації.

За свою невтомну працю Тетяну Крижанівську свого часу було нагороджено почесним званням «Заслужений артист України», це відбулось в 1998 році. Згодом, в 2015 році, Тетяні було присвоєно звання «Народний артист України».

Гучні роботи

Однією з найбільш відомих вистав, в яких грала головну роль Тетяна Крижанівська, вважається «Елеонора». Показ цієї картини відбувся у Києві, в Національному академічному драмтеатрі ім. І. Франка.

Виставу «Елеонора» поставлено за п’єсою Гіго Де Кьяра, сценарій до неї створено Сергієм Проскурні та Романом Віктюком. А головну роль зіграла Тетяна Крижанівська.

У виставі розповідається про італійську акторку Елеонору Дузе, яка протягом всього свого життя зіграла безліч різних ролей у п’єсах, а також інсценізаціях письменників з усіх куточків світу. Її знали у кожній країні, її ім’я вимовляли з великою пошаною.

У виставі розповідається про останню ніч Елеонори у Пітсбурзі – це суміш пережитих та прожитих подій, які відображено через призму зіграних за все життя ролей у різних виставах та п’єсах.

Особливістю «Елеонори» є майстерна та вишукана гра Тетяни Крижанівської. Саме тут показані дуже глибокі теми та думки для роздумів, які актрисі вдалось відобразити на сцені, показавши глядачеві всі переваги та недоліки акторської долі.

Саме за цю роль Тетяну було нагороджено почесним дипломом 10-ого Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості ім. М. Заньковецької у номінації «За достовірність сценічного образу».

Успіх на телебаченні

Перша робота на екрані принесла Тетяні Крижанівській неймовірну популярність. І нею став 12-серійний телесеріал «Спіймати Кайдаша». Картина розповідає про українську сім’ю Кайдашів, про кохання та дружбу, сварки та незгоди між героями, які стали родичами. Серіал було знято за мотивами книги Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», сценарій якого дещо перероблено на сучасний лад.

Тетяна Крижанівська отримала роль матері Мотрі, однієї з головних героїнь серіалу, волелюбної та незалежної дівчини, гострої на язик та з твердим характером. І саме в цій ролі відома актриса змогла показати себе найкращим чином, отримавши чималу популярність.

Коли гра на сцені чи у кіно – покликання, то це відомо всім, і самому акторові, і його глядачам. Саме такою є Тетяна Крижанівська – талановита актриса свого жанру, яка живе сценою та дарує людям радість, щастя та неймовірні позитивні емоції від перегляду вистав, у яких безпосередньо бере участь.

Comments

.,.,.,.