Історія однієї із найбільш перспективних акторок Черкас: хто така Катерина Олейнікова?

Черкаси подарували Україні велику кількість талановитих діячів культури. Серед них можна знайти гумористів, режисерів, музикантів – загалом будь-якого. Однак сьогодні йтиметься виключно про театральне та кіномистецтво, а саме – про одну з найбільш перспективних черкаських актрис… Про Катерину Олейнікову – акторку драми, що виступає в Черкаському драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка. Більше на cherkasy-trend.in.ua.

Біографія Катерини Олейнікової: сім’я

Катерина народилася 15 грудня 1992 року у місті Червоний Луч, що на Луганщині. Змалечку її тягнуло до театрального мистецтва, адже її мама – Наталія Задорожня – працювала у місцевому будинку творчості, викладала танці, а також керувала музично-театральними колективами. Зокрема, була музичним керівником у ляльковому театрі. Однак не всі у сім’ї Катерини були настільки творчими: батько все життя пропрацював у шахті, начальником якої був його батько – дідусь Катерини. Бабуся Катерини працювала лікаркою, а брат – бізнесменом. Не складно зрозуміти, в кого пішла героїня нашої статті. 

Шкільні роки 

У 2000 році мала акторка вступає до міської школи, однак особливої уваги їй не приділяє. Більшу частину часу Катерина витрачала на театральний та хореографічний клуби. Перш ніж усвідомити себе акторкою, Катерина пробувала себе в багатьох ролях: художниця, танцюристка (бальні, народні танці), а також грала у футбол та займалася єдиноборствами. Під час школи брала участь у багатьох літературних конкурсах, де часто перемагала, читаючи вірші українських поетів. Так, Катерина є переможницею Всеукраїнського конкурсу читців ім. Т. Г. Шевченка і багатьох інших конкурсів. 

Свідомий вибір майбутньої професії 

Весною 2009 року Катерина вступає до Луганської академії культури та мистецтв, аби вивчати акторське мистецтво. Через 4 роки вона успішно завершує навчання, отримавши спеціальність “актор драми та кіно”, а також “актор у ляльковому театрі”. Уже в період навчання в академії Катерина виконала велику кількість ролей, наприклад, Мари із “Імперії Янголів” або Принцесу із “Принцеси та Дракона”. Так почалася професійна кар’єра Катерини. 

Кар’єра Катерини Олейнікової 

Спершу молода акторка почала будувати кар’єру в Луганську, що було очевидно. Там вона працювала в Луганському музично-драматичному театрі, переважно актрисою на другорядні ролі. За період 2013-2014 роки Катерина зіграла роль Жабеня із вистави “Велике Жабеня”, Кішку з вистави “Бременські музики” та багато інших не менш яскравих ролей. 

Як Черкаський драматичний театр став рідним домом для перспективної акторки

У далекому 2014 році Катерина Олейнікова була змушена, тікаючи від війни на Сході України, переїхати на нове місце проживання та, відповідно, знайти нове місце роботи. Катерину люб’язно прийняв наш місцевий театр ім. Т. Г. Шевченка. Із цього починається різкий підйом кар’єри молодої акторки. 

У черкаському театрі її усе частіше починають брати на провідні ролі у виставах. Так, Катерина взяла участь у виставах за такими казками, як “Золота курка”, “Усі миші полюблять сир” та багато інших. Як керівний склад, так і глядачі – від дорослих до дітей – залишаються задоволеними роботою молодої акторки. Вистави за участі Катерини завжди видаються приголомшливими.

Якщо описувати Катерину Олейнікову одним реченням, то це та людина, що своєю акторською майстерністю змогла підкорити серця тисяч черкащан і ми їй за це безмежно вдячні! 

Маємо надію, стаття виявилася для вас корисною і ви розповісте про неї друзям! Кожен внесок у розвиток черкаської журналістики буде вагомим для нас! 

Comments

.,.,.,.