Які телевізійні панелі найкращі 

Різноманітність моделей телевізорів може звести з розуму будь-якого покупця, що вирішив змінити свій старий телевізор. Кожна модель має набір різноманітних характеристик, відрізняється розмірами та діагоналлю. Можна довго шукати потрібну модель в Інтернеті, або шукати, в яких магазинах електроніки найбільший вибір телевізорів у Черкасах, та так нічого і не знайти, та ще й зіпсувати собі настрій.

До речі, відгуки, які ви читаєте в Інтернеті, теж не дуже допомагають при виборі, бо суперечливі. Багато хто обирає телевізор певної фірми, бо, наприклад, холодильник цього бренду чудово працює, а отже і телевізор не підведе. Не варто довіряти таким відгукам, краще підготуватися, адже ви купуєте техніку не на один рік.

Спробуємо розібратися, у чому  полягає надійність телевізорів та які моделі найкращі.

Обираючи новий телевізор, слід пам’ятати, що його довговічність залежить від декількох факторів:

  • країни виробника;
  • бренду;
  • характеристик моделі;
  • елементів, які забезпечують якість відео та звуку.

Різновиди телевізійних панелей

ЕПТ – телевізори, у роботі яких задіяна електронно-променева трубка. Це застаріла техніка, яка вже практично зникла з продажу навіть із вторинного ринку. Довгий час лідером серед телевізорів з ЕПТ вважався Sony Trinitron. Це телевізор з плоским чорним екраном, що підвищував контрастність картинки. Виробництво припинили через неможливість подальшого збільшення роздільної здатності та діагоналі екрану.

PDP або плазмові телевізори. Плазми прийшли на зміну променевим кінескопам. Великий розмір діагоналі та можливість дивитися кіно навіть у разі потрапляння сонячних променів, зробили їх надзвичайно популярними.

LCD, CCFL, EEFL, LED. Це моделі з рідкокристалічною решіткою та кольоровими світлофільтрами. В якості джерела світла тут діють світлодіоди, промені яких пропускаються через конструкцію та видають відмінне зображення.

Новинка серед рідкокристалічних екранів – світлодіодні панелі OLED. Для відтворення зображення в них застосовано органічні світлодіоди, яким не потрібні світлофільтри та рідкокристалічні решітки. Кожен піксель має необхідний набір органічних світлодіодів для створення мільйонів відтінків.

Якщо обирати серед цих панелей, краще віддати перевагу новітнім технологіям, тобто рідкокристалічним різновидам. Вони будуть служити вам багато років.

Для продовження експлуатаційного терміну телевізора, радимо дотримуватися таких правил:

  • не виставляйте рівень контрастності на максимум;
  • перш ніж почати експлуатацію приладу, активуйте функцію автоматичного регулювання енергозбереження екрану (якщо телевізор має таку функцію);
  • виставте таймер відключення, якщо маєте звичку засинати під перегляд телевізора.

Термін служби телевізора за замовчуванням становить 10 років, але деякі виробники встановлюють свої обмеження, знижуючи цей  період навмисно,  щоб не проводити технічне обслуговування.

Comments

.