Патріотичний реп: черкащанин випустив самостійно відзнятий кліп

Ще з початку війни багато українських виконавців через пісню намагаються донести народу України та світовій спільноті свою думку щодо того, що відбувається на нашій землі. Такі композиції підтримують патріотичний дух українців, роблять їх незламними та хоробрими.

У травні 2022 року, повідомляє сайт cherkasy-trend, один із таких виконавців, черкащанин Олександр Гусейнов, випустив свій новий трек, кліп до якого презентував 17 травня на своєму Youtube-каналі. Своєю піснею черкаський репер вирішив мотивувати український народ до боротьби з російськими окупантами.

Історія створення пісні

Пісню Олександр написав ще до 24 лютого, дня початку війни. Текст пісні тоді був зовсім іншим, лиш в одному уривку були слова «Брат іде на брата». Тоді черкаський репер не надавав цьому ніякого значення, адже вважав росіян братнім народом і думав, що лиш їх президент прагне до вторгнення на чужу землю та кровопролиття.

Проте з часом, коли всі побачили і зрозуміли якої думки про українців росіяни і що роблять російські солдати у наших містах та селах, все змінилось. Виконавець зрозумів, що насправді східні сусіди – не братній народ і ніколи ним не був.

Врешті-решт артист повністю переписав пісню, стерши старі куплети і написавши нові. Так побачила світ пісня «Наш рідний дім».

Як знімався кліп

Олександр знімав кліп самостійно в своєму рідному місті, в Черкасах. Обласний центр в Центральній Україні – надзвичайно мальовниче та красиве місто, розташоване на березі Дніпра. І кращого місця, за словами Олександра, неможливо було знайти.

На зйомки кліпу у артиста пішло кілька днів. Під час запису відео реперу допомагав його друг, вони побували у декількох локаціях, де записали значні шматки для подальшого монтування ролика.

Чому саме зараз?

Олександр пояснив своє рішення випустити патріотичний кліп: потрібно не забувати те, що відбувається зараз в Україні. Через це репер вирішив презентувати свій трек – задля підтримки українців, їх патріотичного духу та хоробрості.

Музикант вважає, що нам усім потрібна мотивація, підтримка та віра в близьку перемогу. І такі кроки лиш стимулюють до подальшої роботи, кожного на своєму «фронті». На завершення виконавець звернувся до українців словами з приспіву своєї пісні: «Це наша Батьківщина, наш рідний дім! Ми – безстрашний народ, покажем усім! Перемога за нас, так буде незмінно! Живи на віки вічно, рідна Україно!»

Comments

.,.,.,.