Пісня Pink Floyd з вокалом черкащанина Андрія Хливнюка очолила чарти iTunes в 25 країнах світу

7 квітня легендарний британський гурт Pink Floyd, після 28 років паузи, випустив пісню і водночас кліп з назвою «Hey Hey Rise Up» (в перекладі «Гей, гей, вставай»). В пісні, повідомляє сайт cherkasy-trend, використано вокал відомо українського співака, лідера гурту «Бумбокс», черкащанина Андрія Хливнюка.

Дещо з біографії

Український музикант, який пішов до лав київської тероборони в перші дні війни, родом із Черкас. Він навчався в музичній школі та бізнес-коледжі, опісля – в ЧНУ ім. Б. Хмельницького, за спеціальністю перекладач.

Вже під час навчання Андрій почав виступати з гуртом «Мандариновий рай», який в 2001 році отримав переможне місце на фестивалі «Перлини сезону». Після перемоги хлопці переїхали до Києва і вже через 3 роки було створено всім уже відомий гурт «Бумбокс».

Легенда з українським «корінням»

Хіт «Hey Hey Rise Up» став першою новою піснею, яку випустив британський гурт Pink Floyd, з 1994 року. Таким чином легендарні музиканти вирішили підтримати Україну та її народ в цей складний час.

Нагадаємо, що відео з піснею Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина», відзняте на Соборній площі Києва. Композицію виконав Андрій Хливнюк, і вона одразу стала символом незламності та свободи України. Відео вже за кілька годин стало вірусним в соцмережах, і за кілька днів набрало мільйони переглядів.

Світове визнання

Після випуску «Hey Hey Rise Up», буквально за 2 дні, пісня очолила чарти iTunes у 25 країнах світу. Серед них США, Канада, Великобританія, Австралія, Німеччина, Польща та багато інших. Це повідомили українські музиканти з гурту «Бумбокс» на своїй сторінці у Фейсбук.

«Важливо нас почути і зрозуміти. Ми незалежний та вільний народ, і з цим однозначно варто рахуватись» – в цьому головний заклик українського співака, який віднедавна захищає Україну уже в лавах ЗСУ на передовій.

Світова підтримка українського народу

Основна мета випуску спільної британсько-української композиції – збір коштів на гуманітарну допомогу для України. Результатом такої колаборації стало не лише здобуття популярності хіта, але й збір значної суми коштів для українського народу. 

В словах подяки британські музиканти закликають продовжувати слухати та завантажувати пісню, щоб продовжити збір, та допомогти мільйонам українців, які залишились без роботи, житла, а дехто навіть без рідних і близьких.

Comments

.,.,.,.