Ключові критерії при виборі камер відеоспостереження

Коли справа доходить до питання захисту нерухомості, або бізнесу, тоді вже користувачі замислюються про таку міру, як установка камер відеоспостереження. В інтернет-магазині https://smartel.ua/ua/ustanovka-videonablyudeniya/ черкащани зможуть підібрати такі пристрої. З огляду на основні критерії, кожен зможе швидко зорієнтуватися серед величезного асортименту і зробити правильний вибір.

Основні критерії вибору

  1. Висока роздільна здатність. Від даної характеристики залежить якість зображення. Адже присутність камери не виключає можливості отримання зернистого, розмитого кадру. Якщо ж дозвіл високий, тоді можна чітко ідентифікувати людину в кадрі, злочинця, наприклад. Звичайно, краще орієнтуватися і прагнути до найвищих показників. Але не варто забувати і про обсяг пам’яті, доступної на вашому носії.
  2. Функція денного і нічного запису. Необхідно підбирати ті камери відеоспостереження, які зможуть добре функціонувати навіть в умовах низької освітленості. Такі вироби характеризуються вбудованими функціями інфрачервоного освітлення. Завдяки цьому користувач отримує на виході якісні зображення навіть в темний час доби.
  3. >Третя функція, яка має величезне значення – це віддалений доступ. Це сучасно і інноваційно, коли можна в будь-який час відкрити на своєму смартфоні додаток і подивитися відео.

1

Камери денного і нічного запису

Тут користувачеві потрібно визначитися:

  • вибирати стандартну денну камеру з нічними налаштуваннями. Такий варіант хороший тим, що можна легко переключити запис з кольорового режиму на чорно-білий. Навіть в темряві, на виході можна отримати хорошу картинку. Такі камери відеоспостереження використовують в місцях, де присутня невелика кількість світла. Це може бути, наприклад, нічник, або місяць;
  • камера з ультрачервоні світлом стане ідеальним варіантом, якщо потрібно контролювати ті ділянки, які знаходяться в повній темряві. Таким чином, користувач отримує доступ до території незалежно від рівня освітлення.

Щоб не розгубитися у великій кількості опцій і виробів від виробників, важливо звертати увагу на критерії, поради експертів. Жителі Черкас, наприклад, можуть в інтернет-магазині запитати консультанта. Таким чином, можна знайти саме те обладнання, які будуть відповідати вашим вимогам.

1

Comments

.,.,.,.